Tietoevry

Põhivaldkond: INFOTEHNOLOOGIA

Kontakt

estonia@tietoevry.com

Koduleht: https://www.tietoevry.com/ee/

Ettevõtte väärtused

  • Avatus
  • Usaldus
  • Mitmekesisus

Visioon/ missioon

Meie eesmärgiks on luua vastutustundlikku tehnoloogiat, mis muudab maailma paremaks. Tietoevry missiooniks on infoühiskonna ehitamine.

Statistika

120 töötajat

Töö- ja praktikavõimalused

Anname tööd 24 000 eksperdile enam kui 90 riigis. Meie spetsialistid on pädevad nii äriprotsesside disaini, analüüsi ja arenduse, tarkvarasüsteemide ehitamise, integreerimise ja juurutamise kui IT-taristu haldamise ja hooldamise vallas.

Ootame oma tiimiga liituma erinevaid asjatundjaid. Pole vahet, kas oled arendaja, strateeg, analüütik või lihtsalt IT-entusiast – kui suudad innovaatiliselt mõelda ning tahad õppida, astu aga julgelt pardale!

Tutvu töö- ja praktikavõimalustega: https://www.tietoevry.com/ee/karjaar/

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Kui kasutad aktiivselt e-teenuseid, oled suure tõenäosusega kokku puutunud ka mõne Tietoevry loodud IT-lahendusega. Meie juures leiad endale koha ägedate kolleegide seas, kellega koos kogu maailma digitaalset tulevikku kujundada. Seda loomulikult mahuka hüvedepaketi ja värske kontoriga.
Meie jaoks ei ole oluline sinu rahvus ega taust, ootame sind sellisena nagu sa oled. Kui sa tunned et meie väärtused kõnetavad ka sind, võta meiega ühendust!

7 põhjust, miks töötada Tietoevrys

  • Meie väärtused ja töökultuur põhinevad vastastikusel austusel, hoolivusel, inimeste väärtustamisel ja pideval arengul.
  • Julgustame sind kasutusele võtma kõige uuemaid tehnoloogiaid ning keskendume klientidele väärtuse loomisele ja kvaliteedile.
  • Meil on rahvusvaheline koostöökogemus Balti riikide ühisprojektides ja teeme iga päev ühiselt tööd IT-spetsialistidega erinevates riikides üle maailma.
  • Peame oluliseks mugavat ja paindlikku töökeskkonda. Kuigi oleme kaugtöövõimalusi tunnustanud ja toetanud juba aastakümneid, oleme ka Tietoevry Tallinna kontoris loonud kõik kaasaegsed mugavused.
  • Me hoolime töötajate tervisest ja pakume erinevaid terviseteenuseid; toetame sportimist ning tervislikku ja mitmekülgset toitumist; pakume täiendavaid puhkusepäevi vastavalt töötatud ajale ning erinevate tähtpäevadega seotud toetusi. Kui oled haige, on puhkus tervenemise võti – selleks oleme juba aastakümneid esimesed haiguspäevad 100-protsendiliselt hüvitanud.
  • Äritegevuses lähtume keskkonnasäästlikest põhimõtetest ning mõõdame hoolikalt ettevõtte ökoloogilist jalajälge. Näiteks Soome serverikeskusest vabaneva soojusega köetakse Espoos ligi 800 majapidamist. Meie rohelise mõtteviisi kinnituseks on Tietoevryle antud ISO 14001 sertifikaat ning VEF indeksi märgise pronkstase.
  • Eestis olime esimene IT-ettevõte, keda tunnustati mitmekesisuse märgisega. Me peame oluliseks inimeste pädevust ja isikuomadusi, mitte väliseid näitajaid. Kollektiiv on rahvusvaheline ning aastaks 2030 soovime saavutada olukorra, kus pooled ettevõtte töötajatest on naised.

Kontakt

estonia@tietoevry.com

Koduleht: https://www.tietoevry.com/ee