Trainers' House Plc

Põhivaldkond: Majandus

Muud valdkonnad: Ehitus, Energeetika, Infotehnoloogia, Keemia/ materjaliteadus, Lennundus, Logistika, Majandus, Mehaanika, Telekommunikatsioon, Tootmine

Kontakt

Saara Tiri Recruiting Coordinator & Operations Manager

+358 50 3048898

saara.tiri@trainershouse.fi
www.trainershouse.fi/tallinna

Ettevõtte väärtused

Kas soovite saada väärtuslikku kogemust ja juhendamist, et saada B2B äri professionaaliks? Turundajana töötamine annab teile laia arusaama ettevõtetevahelisest suhtlusest. Õpid tundma erinevaid tööstusharusid, arutled igapäevaselt ettevõtte C-taseme otsustajate üle ning osaled professionaalsete konsultantide juhendatavatel coachingutel. Osalete ka Trainers’ House Growth Academy treeneriprogrammis. Programmis juhendab Jari Sarasvuo sind turunduse, müügi ja juhtimise alal. Samuti on Sul võimalus osaleda veebikursustel, mida kasutavad ka meie kliendid.

Visioon

Kas ma sobin turundajaks? Kandideerida saad, kui tunned huvi oma teadmisi ettevõtluses täiendada. Teie taust võib olla peaaegu kõike alates majandusest kuni apteegini. Otsime üliõpilasi ja lõpetajaid, kes saaksid töötada meie kontoris Tallinnas. Teeme teile üle aastase lepingu osalise tööajaga töötajana. Anname teile 2-3 tööpäeva nädalas. Tööaeg on tööpäeviti vahemikus 8-16. Lubame paindlikku tööaega ja kindlat tunnitasu. Vajame soome keele oskust. Muu keeleoskus tuleb kasuks.

Missioon

Trainers’ House’i missioon on aidata inimestel edasi liikuda. Aitame oma klientidel paremaks saada, mis tähendab, et aitame ka oma töötajatel saada tulevasteks ettevõtetevahelisteks professionaalideks. Meie teenuste hulka kuuluvad turundus, uute klientide hankimise teenused ja nõustamine. Loodan sinust peagi kuulda!

Töö- ja praktikavõimalused

Ootame praktikale ka välistudengeid.

Jah, Trainers’ House pakub meie töötajatele praktikapakkumisi. Kuid me ei paku ainult lühiajalist praktikat, vaid soovime alati luua pikemaajalisi tööandja ja töötaja suhteid.

Statistika

Töötajate arv: 120

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Töötate meie klientide müügi- ja turundustoena. Aitate meie kliente, korraldades B2B kohtumisi, tagades nende müügikvaliteedi või aktiveerides nende praeguseid kliente telefoni teel. Õpid ärist-ettevõttele müüki ja turundust erinevates tööstusharudes, pidama läbirääkimisi erinevate otsustajatega ning saad juhendamise, mis tõstab sinu tulusid tulevikus. Samuti võite leida potentsiaalseid järgmisi samme oma karjääris projektijuhtimise, konsultandi abistamise või meeskonnajuhi ametikohtade kaudu. Samuti saate võimaluse kandideerida meie kontorisse Hispaanias Torreviejas

Kontakt

Tel: 666 0901

kaurpersonal@envir.ee

http://www.keskkonnaagentuur.ee/