Uus Maa Kinnisvarabüroo

Põhivaldkond: Kinnisvara

Kontakt

olenparim@uusmaa.ee

Ettevõtte väärtused

Uus Maa 3 põhiväärtust: 1. ületame klientide ootused, 2. inimesed on meie suurim väärtus, 3. meeskonnatöö on meie jõud ja ühtsus.

Meie meeskond on perekond, oleme rohkem kui töökaaslased. Pere püsib koos nii heas kui ka halvas, aitab ja toetab. Perekond on mõistev, salliv ja aktsepteeriv. Seetõttu valime inimesi oma meeskonda väga hoolikalt. Meile meeldib positiivsus, sõbralikkus, arengusoov, ambitsioonikus ja lojaalsus ning meie töötajad peavad saama head tasu oma panuse eest. 

Me aitame oma klientidel teha õigeid ja kasulikke otsuseid kinnisvaraküsimustes. Nõustame klienti professionaalselt kogu ostu-müügiprotsessi vältel, tagame usaldusväärse informatsiooni ja tegutseme kliendi poolt püstitatud eesmärkide kohaselt. 

Visioon

Areneme mõjuvõimsaimaks kinnisvarabürooks turgudel, kus tegutseme. Uus Maa teenused on sõbralikud, lihtsad ja mugavad, säilitame kõrge professionaalsuse, tagades töötajate ja omanike huvid.

Missioon

Uus Maa meeskond on pühendunud professionaalset teenust hindavate klientide ootuste ületamisele.

STATISTIKA

Uus Maa on Eesti suurim ja usaldusväärseim kinnisvarabüroo, mille harukontorid on kõikides suuremates Eesti linnades ning ka Hispaania Päikeserannikul Marbellas.

Uus Maa on saavutanud mitmel korral Äripäeva poolt koostatavas iga-aastases edukate kinnisvarabüroode edetabelis esikoha ning valitud rahvusvahelise finantsajakirja EUROMONEY poolt mitmel korral Eesti kõige paremaks kinnisvaraettevõtteks. 

Uus Maa brändi all tegutseb kõige rohkem „Eesti Aasta Maakleri“ tunnustuse pälvinud eksperte. Kokku on Uus Maas inimesi 255, neist 200 on kinnisvaramaaklerid ja 28 kinnisvarahindajad. 

Uus Maa kaubamärgi all tegutsevad 22 bürood ja frantsiisiettevõtet üle Eesti. Lisaks on meil sidusettevõtted Uus Maa Ärikinnisvara, Uus Maa Invest ja Uus Maa Haldus. Meil on juba üle 30 aasta kogemust ja klientide usaldust nii kinnisvara vahendamises, hindamises, haldamises, nõustamises kui investeerimises. 

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Uus Maa kinnisvarabüroo ootab oma ridadesse alati edumeelseid ja ambitsioonikaid tudengeid (nii tööle kui ka praktikale), keda köidab kinnisvaramaailm ning selle ümber toimuv. 

Kui soovid olla oma aja peremees ning areneda ettevõtjaks, siis on Sul võimalik õppida meie juures oma valdkonna parimatelt. Uus Maas on Eestis ainulaadne ja tugev koolitussüsteem (Käivituskool), mis treenib alustava maakleri professionaalseks ja edukaks maakleriks. 

Pakume tudengile:

•        töö- ja/või praktikakogemust Eesti juhtivas kinnisvarabüroos

•        täielikku koolitus- ja arenguprogrammi

•        pikaaegse kogemusega mentorit

•        personaalse lähenemisega tööalast nõustajat/treenerit

•        võimalust planeerida ise oma aega

•        piiramatut teenimisvõimalust

•        efektiivseid eneseturundamise tööriistu

•        liikuvat, vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd

•        professionaalseid, hoolivaid ja toetavaid kolleege

•        esmaklassilist kontorit Tallinna südalinna väärikas Maakri kvartali kõrghoones (ootame kandideerima ka mujale meie büroodesse üle Eesti)

•        meeleolukaid ühisüritusi, koolitusi, omatöötaja soodustusi, UUS MAA huvi- ja spordiklubi üritusi jpm

Kontakt

Aadress: Maakri 19/1, Tallinn

Koduleht: https://uusmaa.ee/

Tiktok: @uusmaa_realestate

Instagram: @minu_uusmaa/

Meil: olenparim@uusmaa.ee

Telefon: 56 279 944